Konum :
Gölbaşı/Ankara
Eposta :
info@ballias.com.tr
Bizi Arayın :
0850 302 36 21

Arşivler: Service

Gayrimenkul
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Danışmanlığı 2010 yılında hizmet vermeye başlayan Ballı Gayrimenkul ve Gayrimenkul Danışmalığı projelerin mevcut değerini arttırmak ve marka değerinin uzun dönemde korunabilmesi gerçekliği ile tesis yönetiminde doğru stratejiler geliştirerek, projenin ve o projede yaşamayı seçen sakinlerin uzun dönemde çıkarlarını gözetmeyi amaç edinmiş, üst sınıf bir gayrimenkul danışmanlık şirketidir.
Organik Tarım
Organik Tarım Ekolojik üretime, adil ve dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı BALLI YAPI A.Ş. şirketler grubun bir parçasıyız. Sadece sertifikalı organik ürün yetiştiriciliği yapıyoruz. İlkelerimizden asla taviz vermeden, 9 yıldır büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.
İnşaat
İnşaat 2009 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Ankara’da kurulmuş olan BALLI A.Ş. çatısı altında kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat pazarında saygın bir...
Basın Yayın
Basın Yayın Gölbaşı Gündem Gazetesi 2019 yılında BALLI A.Ş. şirketler grubuna katılmış olup kurulduğu günden bu yana kendisine ilke edindiği doğru tarafsız hızlı ve etik haberciliğe imza atan çıkarlarına göre yönünü değiştirmeyen temelleri dürüstlük üzerine kurulu bir kuruluşuz.
Rent A Car
Rent A Car BALLI turizm olarak, iç Anadolu’da 2019 yılından bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tutumuyla, Araç Kiralama, Gezi-Tur-Kongre taşımacılığı ve VIP transfer hizmeti sunmaktayız. Çözüm ortağı olduğumuz firmalarla birlikte hizmet ağımızı Türkiye'nin iç Anadolu bölgesine yaymış bulunmaktayız.
Hobi Bahçeleri
Ballı Kent Hobi Bahçeleri BALLI A.Ş’NİN en önemli projelerinden biri olan GÖLBAŞI KARAALİ VE BEYNAM ORMANLARININ ETEKLERİ ALTINDA Kİ HOBİ BAHÇESİ projesi, ANKARA’mıza yeni ve farklı bir soluk kazandırmayı amaçlamaktadır. Proje içerisinde: Hobi evi, Organik Bahçeler, Organik Market, Açık yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, Hayvanat bahçesi Hafta sonu kreşi, Kurban kesim alanları, Oyun parkı, Araç...

(c) 2019 Ballı AŞ.. Tüm Hakları Saklıdır.  Designer