Konum :
Gölbaşı/Ankara
Eposta :
info@ballias.com.tr
Bizi Arayın :
0850 302 36 21

Hakkımızda

Hakkımızda

BALLI Yapı A. Ş ’ in başarı öyküsünün temelleri 2010 ’lu yılların başında kurucumuz ve yönetim kurulu başkanımız olan MÜNÜR BALLI tarafından Ankara Gölbaşı’nda atıldı.

Ballı Yapı Gayrimenkul Ankara ve Yurt içinde değerli araziler üzerinde dünya standartlarındaki beklentilere uygun, özgün projeler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Bünyemize kattığımız birçok kuruluş ile hizmet sektöründe önemli bir rol oynayan Ballı Yapı A.Ş. bünyesinde basın yayın – inşaat ve inşaat malzemeleri – gayrimenkul ve gayrimenkul danışmanlığı – restoran – rent a car – organik tarım gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.
Çıktığımız bu yolda bünyemize kattığımız birçok kuruluş ile durmadan konusunda uzman çalışanlarımızla sizlerin beklentilerini en üst düzeyde tutup kalitemizi sürekli arttırarak yolumuza sizinle devam ediyoruz.

Ballı Kent Hobi Bahçeleri

Proje 1

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri
25,000₺

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri (Proje-1)  sizlere Kaliteli Yaşam Seçeneklerinden en uygun ödeme şartlarıyla huzuru vadediyor.

Hemen Bilgi Al

Proje 2

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri
40,000₺

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri (Proje-2)  sizlere Kaliteli Yaşam Seçeneklerinden en uygun ödeme şartlarıyla huzuru vadediyor.

Hemen Bilgi Al

Proje 3

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri
65,000₺

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri (Proje-3)  sizlere Kaliteli Yaşam Seçeneklerinden en uygun ödeme şartlarıyla huzuru vadediyor.

Hemen Bilgi Al

(c) 2019 Ballı AŞ.. Tüm Hakları Saklıdır.  Designer