Konum :
Gölbaşı/Ankara
Eposta :
info@ballias.com.tr
Bizi Arayın :
0850 302 36 21
Huzurunuzu Ertelemeyin
Uygun Fiyat Seçenekleri Ankara Gölbaşı'nda Ballı Kent Hobi Bahçeleri Sizi Bekliyor
BALLI KENT HOBİ BAHÇELERİ
Memleket havasına hasret kalmış yurttaşlarımız hayvan bakmak isteyip te yeri uygun olmayan veya şehrin gürültülü ve yoğun temposundan sıkılmış olan herkes için bir çözüm noktası olan BALLI KENT HOBİ BAHÇELERİ sizin keşfetmediğiniz bekliyor. Organik bahçeler, organik market, doğal ve sosyal yaşam alanları içermektedir.
Alt Yapı
Alt Yapı
Kaliteli malzeme ile yapılmış yol, şebekeye bağlı su, elektrik, sokak lambaları, arazinin etrafını kapatan tel ve sosyal tesisler
ankara-golbasi-balli-kent-hobi-bahceleri-1
Hizmetler
Hizmetler
Türk hamamı, sauna, açık yüzme havuzu, kurban kesim alanı, hafta sonu kreşi, organik market, doğal ve sosyal yaşam alanları
Taze Ürünler
Bahçenizde dileğiniz sebze ve meyveyi doğal olarak yetiştirin
Doğal
Doğal
Şehrin stresinden. doğal yaşamın huzur ve refahına ulaşın.
Kaliteli Yaşam
Kaliteli Yaşam
Kaliteli Yaşam Seçeneklerimizle Huzurunuzu Ertelemeyin.
Güven Kalitesi
Güven Kalitesi
Güvenlik sistemlerimizle 7/24 güven kalitesi sunuyoruz
PROJELERİMİZ
BALLI A.Ş’NİN en önemli projelerinden biri olan GÖLBAŞI KARAALİ VE BEYNAM ORMANLARININ ETEKLERİ ALTINDA Kİ HOBİ BAHÇESİ projesi, ANKARA'mıza yeni ve farklı bir soluk kazandırmayı amaçlamaktadır.
balli-hobi-bahcesi-11
HAKKIMIZDA
Bünyemize kattığımız birçok kuruluş ile hizmet sektöründe önemli bir rol oynayan Ballı Yapı A.Ş. Basın Yayın- İnşaat – Gayrimenkul – Restoran – Rent a car – Organik tarım gibi alanlarda faaliyet göstermektedir.

Proje 1

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri
25,000₺

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri (Proje-1)  sizlere Kaliteli Yaşam Seçeneklerinden en uygun ödeme şartlarıyla huzuru vadediyor.

Hemen Bilgi Al

Proje 2

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri
40,000₺

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri (Proje-2)  sizlere Kaliteli Yaşam Seçeneklerinden en uygun ödeme şartlarıyla huzuru vadediyor.

Hemen Bilgi Al

Proje 3

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri
65,000₺

Ankara Gölbaşı Ballı Kent Hobi Bahçeleri (Proje-3)  sizlere Kaliteli Yaşam Seçeneklerinden en uygun ödeme şartlarıyla huzuru vadediyor.

Hemen Bilgi Al
Ballı Hobi Bahçeleri
Ballı Hobi Bahçeleri
Ankara
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri
Whatsapp Hattı
Whatsapp Hattı
Merkez Ofis
Merkez Ofis
Ankara Ballı Kent Hobi Bahçeleri

BALLI A.Ş’NİN en önemli projelerinden biri olan GÖLBAŞI KARAALİ VE BEYNAM ORMANLARININ ETEKLERİ ALTINDA Kİ HOBİ BAHÇESİ projesi, ANKARAMIZA yeni ve farklı bir soluk kazandırmayı amaçlamaktadır.

Proje içerişinde hobi evi açık yüzme havuzu Türk hamamı sauna hayvanat bahçesi ve kullanıma hazır hafta sonu kreşi KURBAN KESİM ALANI OYUN PARKI ARAÇ YIKAMA ALANI ile sosyal-kültürel olmak üzere Türkiye’de ilk kez beş ayrı fonksiyon alanı içeren “karma kullanım” projesi niteliğini taşımaktadır.

Memleket havasına hasret kalmış yurttaşlarımız hayvan bakmak isteyip te yeri uygun olmayan veya şehrin gürültülü ve yoğun temposundan sıkılmış olan herkes için bir çözüm noktası olan ANKARA BALLI KENT HOBİ BAHÇELERİ sizin henüz keşfetmediğiniz organik bahçe organik market, doğal ve sosyal yaşam alanları içermektedir

Ankara Balli Kent
Hobi Bahçeleri Yerleşim Planı

Konum

Konum :
Şht. Selami Atabey Cd. No:43 Gölbaşı/Ankara

Çağrı Merkezi

Bizi Arayın :
0850 302 36 21

(c) 2019 Ballı AŞ.. Tüm Hakları Saklıdır.  Designer